Zabiegi BANKIETOWE

Wesele, imprezy plenerowe, rodzinne czy służbowe, ważna randka i wiele innych uroczystości, które są niezwykle ważnym i radosnym wydarzeniem w naszym życiu, są odskocznią od codzienności.

Oczywiście każda z nas chce zaprezentować się jak najlepiej. Wybieramy odpowiedni strój, co nie jest często łatwym zadaniem, fryzjer, makijaż, często kilka wizyt na siłowni.

Idealnie nawilżona, czysta, napięta i jędrna cera bez skazy to klucz do sukcesu!

Serdecznie zapraszamy do Atelier Beauty na ZABIEGI BANKIETOWE.

ZABIEGI BANKIETOWE jak sama nazwa wskazuje, to często pojedyncze wizyty w Naszym Salonie, po których cera poddana zabiegowi natychmiast zachwyca. Otrzymuje składniki aktywne odpowiednio dobrane do aktualnych jej potrzeb a sama wizyta, która jest niezwykle relaksująca, na pewno poprawi samopoczucie i złagodzi często odczuwalny stres przed ważnym wydarzeniem.

Jeżeli termin ważnego wyjścia znamy wcześniej, warto zaplanować kilka wizyt w Salonie, aby efekty utrzymały się dłużej.

Prezentujemy kilka propozycji zabiegów bankietowych, a do lektury zapraszamy na naszą stronę internetową oraz na posty na facebook’u.

Zabiegi marki BABOR dobrane indywidualnie do potrzeb danej cery sprawdzają się idealnie a efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Dodatkowo połączone z masażem i relaksującymi rytuałami złagodzą niejeden stres towarzyszący przed wielkim wydarzeniem.

Fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, tlenoterapia (oxybrazja, infuzja tlenowa), peeling kawitacyjny połączony np. z maską algową, masaż – to jedynie kilka propozycji zabiegów, które sprawiają, że skóra bezpośrednio „po” prezentuje się znakomicie.