O nas

Jesteśmy zgranym duetem, uczymy się od siebie i dzięki temu doskonalimy nasze umiejętności. Posiadamy wyższe kierunkowe wykształcenie, ogromne doświadczenie i serce do pracy kosmetologa.

Postanowiłyśmy więc stworzyć Atelier Beauty – gabinet kosmetologii i kosmetyki profesjonalnej. Można tutaj skorzystać z profesjonalnych zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych, opartych na renomowanych kosmetykach niemieckiej marki Babor, będącej liderem profesjonalnej pielęgnacji oraz wyznaczającej trendy w dziedzinie kosmetologii na świecie.

Mając na względzie najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo naszych klientek pracujemy na produktach i urządzeniach najlepszych w swej klasie. Najwyższa jakość, nowoczesne technologie, naturalne piękno, relaks i bezpieczeństwo to nasze hasła przewodnie.

Warto również wspomnieć, że Atelier Beauty to szykowne, eleganckie i pełne blasku miejsce, które zostało urządzone w przepięknym stylu glamour. Nasze gabinety zaaranżowane ze smakiem w przyjemnych kolorach takich jak: biały, czarny, szary, fioletowy oraz srebrny, mają sprawiać by nasi Klienci poczuli się u nas wyjątkowo i przyjemnie spędzili czas.

 

Kamila Politowicz

W 2009 roku zostałam absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie, gdzie ukończyłam kierunek: Kosmetologia i Promocja Zdrowia.

Moja przygoda z pracą kosmetologa rozpoczęła się już na ostatnim roku studiów i trwa bezustannie do dziś.

Staż w salonie kosmetycznym: tam w 2009 roku stawiałam swoje pierwsze kroki w tym niezwykle wymagającym zawodzie.

Moja pierwsza praca, jako kosmetolog w Szczecińskim Studiu Urody: zostałam „rzucona na głęboką wodę”, powierzono mi sterowanie działem kosmetycznym, począwszy od drobnych zabiegów kosmetycznych, po pracę z nowoczesną na tamte czasy technologią (zabiegi z użyciem lasera IPL, RF-fal radiowych, elektrostymulacji oraz endermologii). Zdobyłam tam zaufanie klientów oraz wiarę w swoje możliwości.

Od maja 2010 do sierpnia 2018 roku byłam związana z Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris w Szczecinie. W pracy tej brałam udział w licznych szkoleniach, dzięki którym mogłam doskonalić swoją wiedzę merytoryczną oraz praktyczną w dziedzinie kosmetologii oraz kosmetyki profesjonalnej.

We wrześniu 2018 roku ukończyłam szkolenie z zakresu wykonywania Makijażu i Tatuażu Permanentnego metodą Purebeau pod okiem niezwykle profesjonalnej i utalentowanej oraz z ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie linergistki Agnieszki Leśniewskiej.

W mojej pracy ogromny nacisk kładę na dokładność i sterylność. Potrafię słuchać ludzi i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Praca kosmetologa daje mi mnóstwo satysfakcji, a najlepszą nagrodą jest dla mnie zadowolony klient.

Paulina Jaroszek-Kopczyńska

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Ukończyłam 5-letnie studia kierunkowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie zdobywając tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym.

Od grudnia 2016 do sierpnia 2018 roku pracowałam w Kosmetycznym Instytucie Dr Ireny Eris w Szczecinie, gdzie zdobyłam ogromne doświadczenie w zawodzie, a w związku z licznymi szkoleniami w tej pracy pogłębiłam swoją wiedzę kosmetologiczną.

Kosmetologia jest moją pasją, a bezgraniczne zaangażowanie w wykonywaną pracę przekłada się na zadowolenie, nawet najbardziej wymagających klientów. Priorytetem jest dla mnie sterylność, higiena i czystość, które zapewniają każdemu klientowi podczas zabiegu poczucie całkowitego bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego.

W związku z szybkim rozwojem branży kosmetologicznej stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.