BABOR – informacje o marce

Tworząc Atelier Beauty od podstaw nie miałyśmy żadnych wątpliwości w kwestii wyboru marki kosmetycznej do naszego salonu.

Najwyższa jakość składników aktywnych zawartych w preparatach, ogromne bogactwo składów kosmetyków, pozycja lidera w dziedzinie pielęgnacji skóry na rynku światowym to główne, choć nie jedyne, zalety marki kosmetycznej BABOR.

Wszystko zaczęło się w 1956 roku od czarnej róży, symbolu doskonałego piękna. Od tego czasu BABOR jako lider profesjonalnej pielęgnacji, wyznacza nowe trendy w dziedzinie kosmetologii i nieustannie ulepsza jakość.

Marka BABOR prowadzi badania we własnych laboratoriach. Nad produktami i zabiegami pracują specjalne zespoły naukowców we współpracy z renomowanymi uczelniami oraz wiodącymi instytucjami naukowymi. Dzięki temu tworzone są innowacyjne i skuteczne receptury na bazie wyselekcjonowanych składników.

W kosmetologii, obok jakości kosmetyków, ogromne znaczenie ma technika wykonania zabiegu kosmetycznego. Zabiegi marki BABOR są niezwykle relaksujące, wykorzystywane są tu rozmaite schematy masaży (masaż relaksujący, liftingujący, punktowy, rozluźniający i wiele innych) oraz wprowadzania substancji odżywczych, po technikę zmywania skóry kompresami.

Połączenie doskonałej jakości produktów kosmetycznych z zabiegami w profesjonalnym gabinecie oraz naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantują optymalne rezultaty.